MOJESUVISLOSTI.SK

Michaela Košalková
Šafariková 47, Senec
Kontakt : +421 918 815 141
E-mail : michaela@mojesuvislosti.sk 

Kineziológia

Prečo prísť na stretnutie KINEZIOLÓGIA ?

Kineziologické stretnutie - One Brain, vás naučí pracovať s vašim podvedomím, ktoré ma unikátnu schopnosť samoliečby. Každý je jedinečnou komplexnou bytosťou a ak začnete dôverovať signálom, ktoré vám vaše telo vysiela, získate veľmi cenný zdroj informácií, ktoré vám ukážu cestu von z akéhokoľvek problému. Nemusí sa to týkať iba vášho zdravotného stavu, vaše telo vám ochotne odpovie na otázky vzťahov či emócií.

Nikto iný vám nerozumie lepšie a nikto iný vám nedá hodnovernejšiu odpoveď na to, čo je pre vás najlepšie, ako vy sami.

Pripustením si všetkých informácií, dochádzame k jednému dôležitému bodu, všetko to, čo pripustíme a uvedomíme si, bude uvoľnené z nášho vedomia a podvedomia. Práve potláčanie emócií, ich vytesanie z vedomia neznamená, že nemajú nad nami vplyv a svoju moc. Sú vytlačené a pevne ukotvené v našej podvedomej mysli, ktorá rozhoduje o tom, ako sa cítime a aké kroky podnikáme.

Je prirodzené, že prídu chvíle, keď sa v nás opäť prebudia staré návyky. Pravdepodobne sme s nimi strávili väčšinu času svojho života, preto neočakávajme, že odrazu všetko vyriešime. Oceňme, že sme dokázali uskutočniť zmeny, a svoju pozornosť venujme záležitostiam na ktoré potrebujeme popracovať.